Copy
Milí přátelé,                                                                         Otevřít v prohlížeči
 
svou účastí na nabízených akcích podpoříte obyvatele na Lomboku. Naše dcera Natálka žije třetím měsícem v prosté vesničce na Lomboku, kde učí jako dobrovolník děti Anglický jazyk. Prožila spolu se všemi již pět zemětřesení. Nakoupila ze svých studentských příjmů rýži a pitnou vodu a jela do nejvíce postižených oblastí pomoci. Podpořme její snažení i my!   Přečtěte si její příběh přímo z centra dění.
 
26.8. v 17.30 Úplňkový pozdrav měsíci a zpěv mantry soucitu ÓM MANI PADMÉ HÚM, sraz v 17.30 na Pustevnách u výstupu z lanovky. Přejdeme na radhošťský hřeben a na vrcholku dlouhé sjezdovky proběhne program. Vstupné dobrovolné a bude použito pro LOMBOK! Sestup po Knížecí cestě za tmy, čelovky a baterky sebou.
 
31. 8. ve 20.00 Om Chanting pro Lombok, sraz ve studiu Jóga pod věží ve FM, dle počasí budeme venku či uvnitř. Vstupné dobrovolné a bude použito pro LOMBOK!
 
1.9. v 7.30 Ranní rituál Pozdrav slunci se slunečními mantrami a cvičení qigong Osm kusů brokátu, sraz ve studiu Jóga pod věží. Dle počasí budeme uvnitř či venku. Podložky sebou. Vstupné dobrovolné a bude použito pro LOMBOK!
 
Těší se na vás Eva a Ivo Berkana

 
Subham astu sarvadžagatam!
Šťastny, ať jsou všechny bytosti!
LOMBOK - můj příběh, Natálie Berkana
Copyright © 2018 Jóga Berkana, All rights reserved.


Checete změnit zasílání?
Zde můžete upravit vaše detaily nebo se odhlásit.

Email Marketing Powered by MailChimp

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ